רדיאס EL MEDICAL

הפנים שלנו עוברות לא מעט שינויים במהלך השנים שמביאים להיווצרות של קמטים וקמטוטים שפוגעים לא רק במראה שלנו, אלא גם בביטחוננו העצמי. לכן זה לא פלא שנשים רבות וגם גברים מחפשים פתרונות זמינים ואיכותיים להחלקת קמטים ושיפור מראה העור, במיוחד לקראת שנות ה-40 לחיים וגם אחריהן.

אחד מאותם פתרונות הוא החלקת פנים ללא ניתוח שמהווה דרך מצוינת לשפר את מראה העור, להעניק נפח לפנים ו"לגלח" שנים מהגיל. טיפולי הזרקת רדיאס הם מאותם טיפולים מהפכניים שיעשו לעור שלכם רק טוב, ובאמצעות החומר הייחודי הזה תוכלו להעניק לפנים שלכם מראה רענן וחיוני.

מה זה רדיאס?

רדיאס נמצא בקטגוריה של חומרי מילוי, אך מלבד האפקט הזה, רדיאס מביא גם למתיחה והרמה בהזרקה אחת בלבד. ההרכב של הרדיאס הוא מקלציום הידרוקסיל אפטיט (CaHA) סינטטי שנמצא בג'ל צמיגי ודומה מבחינת פעולה לחומצה היאלורונית. הרדיאס מצוי באופן טבעי בגוף, ועד לפני מספר שנים, הוא שימש בעיקר לטיפולים רפואיים-אורטופדיים. 

כאשר מזריקים רדיאס לגוף, יש לו אפקט של מתיחה והרמה והוא גם מעודד ייצור של קולגן; הודות לכך, לא רק שהעור נעשה חלק ומתוח אלא הוא מחדש את עצמו לטווח הארוך.

טיפולי רדיאס באזור הפנים

הרדיאס מהווה חומר מילוי נפלא שניתן להזריק לאזורים שונים כדי להחליק את העור ולתקן פגמים שונים, כמו שקעים באזור האף. רדיאס משמש גם לעיצוב אזורים שונים בפנים, לרבות עיבוי עצמות לחיים, העלמת צלקות אקנה, עיצוב קו הלסת ועוד. התוצאות של הרדיאס נשמרות במשך כשנתיים, ולרוב מספיק טיפול אחד בלבד כדי להביא לשיפור משמעותי במראה העור.

כל טיפולי הרדיאס מתבצעים בהרדמה מקומית שמאלחשת את אזורי ההזרקה, ותוך מספר שעות ניתן לראות תוצאות משמעותיות ובולטות לעין.

טיפולי רדיאס במכון EL MEDICAL

הזרקות רדיאס צריכות להתבצע באופן מדויק ומקצועי כדי להביא לתוצאות מיטביות, ולכן חשוב לקבל טיפולים מהסוג הזה על ידי מקצוענים. מלבד זאת, חשוב לקבל טיפולי רדיאס עם חומרי מילוי איכותיים שקיבלו אישור לשימוש קוסמטי.

ב-EL MEDICAL תקבלו את מיטב הטיפולים בעולם האסתטיקה המתקדמת שיאפשרו לכם ליהנות מפנים חלקות ועור בריא ובעל מראה חיוני. הטיפולים במכון הייחודי שלנו מתבצעים לאחר ייעוץ על סוג הטיפול וחומרי המילוי המתאימים לכם ביותר על מנת להביא לתוצאות מיטביות ולתת לכם את המראה שאתם שואפים לו.

כדי להעניק לקהל הלקוחות של EL MEDICAL את הטיפולים המיטביים בתחום האסתטיקה, אנו משתמשים בחומרים שקיבלו אישור על ידי ארגון ה-FDA העולמי וכן ארגון CE האירופאי, כך שיש לכל חומר תו תקן מחמיר ביותר. 

כיום אתם יכולים ליהנות מעור חלק ובריא ללא ניתוחים באמצעות חומרי מילוי, דוגמת הרדיאס, שיעניקו לכם תוצאות נפלאות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויעניקו לכם מראה צעיר ונפלא. 

דילוג לתוכן