לייזר פרקציונלי EL MEDICAL

מראה ומרקם העור שלנו משתנים במהלך הזמן, וניתן לראות את השפעות הגיל על שכבת העור העליונה; קמטים, קמטוטים וגם כתמים על העור נוצרים ומתקבעים על העור ככל שהוא מזדקן וככל שהתחדשות התאים מאיטה.

כדי לחדש את העור קיים כיום טיפול בלייזר פרקציונלי שמחדש את תאי העור ומסיר את אותם סימני גיל הנובעים מהזדקנות העור. 

כיצד עובדים טיפולי לייזר פרקציונלי?

מכשירי לייזר שונים משמשים למגוון טיפולים אסתטיים, וכיום יש מכשיר לייזר שמיועד לחידוש העור – לייזר פרקציונלי. קרני הלייזר של הלייזר הפרקציונלי שפוגעות בעור חודרות לעומקו ומעודדות את שכבת העור הפנימית (דרמיס) לייצר תאי עור חדשים.

לאחר הטיפולים במכשיר הלייזר הפרקציונלי, תאי העור הישנים והמתים יורדים משכבת העור העליונה ותחתם נחשפים תאי העור החדשים. התוצאה היא שכבת עור חלקה יותר נטולת קמטים וקמטוטים, מה שמצעיר את העור באופן טבעי.

לאיזה אזורים מתאימים טיפולי לייזר פרקציונלי?

לייזר פרקציונלי מתאים לא רק לאזור הפנים, אלא גם לאזור המחשוף, הבטן ואזורים נוספים. הודות ללייזר פרקציונלי, ניתן ליהנות מהטיפולים הבאים:

  • העלמת צלקות אקנה
  • העלמת צלקות מכוויות
  • העלמת צלקות ניתוחיות
  • העלמת קמטים
  • העלמת כתמי גיל ושמש
  • העלמת נזקי עור טרום סרטניים- קרטוזות
  • מזעור נקבוביות
  • מתיחת עור רפוי באזור הצוואר, הפנים והזרועות
  • שיפור מרקם העור

למי מתאימים טיפולי לייזר פרקציונלי?

אחד היתרונות המשמעותיים של טיפולי לייזר פרקציונלי הוא התאמה לכל סוגי העור ולכל גווני העור. לאחר אבחון של העור ואזורי הטיפול, ניתן ליהנות מטיפולי לייזר פרקציונלי מותאימים אישית שיביאו לתוצאות הטובות ביותר.

תוך כמה זמן מרגע הטיפול ניתן לראות תוצאות?

לטיפולי לייזר פרקציונלי יש תוצאות קצרות טווח וגם תוצאות לטווח הארוך: כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות שיפור במרקם העור וגוון העור – הוא הופך להיות אחיד יותר וחלק יותר. במהלך 3-6 חודשים לאחר הטיפול, ישנו שיפור משמעותי בייצור אלסטין וקולגן (שני חלבונים המשפיעים על מראה ומרקם העור) כך שהעור הולך ומשתפר ככל שעובר הזמן.

התחדשות תאי העור אינה מפסיקה מיד לאחר הטיפול אלא ממשיכה מספר חודשים אחריו, כך שתוכלו ליהנות משינוי הדרגתי ומשמעותי בעור הפנים והגוף לאורך זמן.כמה טיפולים צריך כדי להביא לתוצאות?

כדי להגיע לתוצאות ארוכות טווח, צריך לבצע בין 3-5 טיפולי לייזר פרקציונלי במרווחים של 4-6 שבועות בין טיפול לטיפול. לאחר הטיפולים ישנה נפיחות ואדמומיות קלה באזורי הטיפול, ולכן חשוב לשמור על לחות העור לאחר כל טיפול, וכן להימנע משמש ישירה כדי למנוע נזקים לעור.

טיפולי הלייזר צריכים להיות מותאמים אישית מבחינת טווח הלייזר וגם מספר הטיפולים, ולכן חשוב לבצע אותם במכון מורשה. ב-EL MEDICAL תוכלו ליהנות מטיפולי לייזר פרקציונלי עבור מגוון אזורים המבוצעים על ידי ד"ר אלה לוקיץ' – רופאה מוסמכת בעלת הסמכה רשמית בתחום האסתטיקה.

ב-EL MEDICAL תוכלו ליהנות מחידוש עור באופן טבעי עם טיפולים במכשירים בעלי אישורים בינלאומיים שיגרמו לכם להיראות ולהרגיש נפלא.

דילוג לתוכן