חומצה היאלורונית EL MEDICAL

השינויים שהגוף והפנים שלנו עוברים במהלך השנים משפיעים עלינו במידה ניכרת ומביאים להיווצרות קמטים וקפלים שרובנו רוצים להיפטר מהם. כדי להשיב את המראה הצעיר והחלק לעור הפנים שלנו, כבר לא צריך לבצע ניתוחי מתיחת פנים או הליכים פולשניים. כיצד? אחת הבעיות הרווחות לאחר גיל 40 היא ירידה בכמות של החומצה ההיאלורונית בגוף ששומרת על נפח ולחות בעור. באמצעות הזרקה חיצונית של חומצה היאלורונית ניתן לעודד את העור להתחדש ולזכות במראה פנים רענן וצעיר.

חומצה היאלורונית – רקע ומידע כללי

חומצה היאלורונית קיימת בגוף באופן טבעי והיא התגלתה לפני עשרות שנים יחד עם ההשפעות המפתיעות שלה. בכפר קטן ביפן ראו שתושבים מבוגרים הם בעלי עור חלק, שיער מלא והם פעילים באופן לא אופייני לגילם. הממצאים הפתיעו חוקרים שבדקו ומצאו שתזונה עשירה באסטרוגן (סויה) גורמת לאותם תושבים בכפר להיראות צעירים מכפי גילם.

האסטרוגן מעודד ייצור של חומצה היאלורונית אשר סופחת נוזלים ומעניקה לעור נפח בריא ובוהק. בשנות ה-80' של המאה הקודמת החלו להשתמש בחומצה ההיאלורונית לטיפולים אסתטיים, ועשור לאחר מכן החלו להפיק את החומצה הייחודית הזו מתרביות חיידקים. כיום חומצה היאלורונית נמצאת בשימוש קוסמטי ואסתטי עם תוצאות מדהימות.

למה דווקא חומצה היאלורונית?

מתיחת פנים ללא ניתוחים היא תחום שמתפתח ללא הרף, וחומצה היאלורונית מהווה את אחד החומרים האהודים ביותר להחלקת עור שאינה פולשנית. מטופלות ומטופלים רבים בוחרים בחומצה היאלורונית בזכות היתרונות שלה הכוללים טיפולים נטולי כאבים, המצאות טבעית בגוף, עידוד של ייצור אסטרוגן, בטיחות, שיפור איכות העור, ועוד.

טיפול איכותי עם חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית מאפשרת להיפטר מקמטים וקמטוטים באזורים רבים בפנים ומעבר לכך, ניתן לקבל טיפולים נפלאים נוספים עם החומצה הטבעית הזו:

  • עיבוי ועיצוב שפתיים
  • עיצוב אף
  • מילוי רקות
  • מילוי עצמות לחיים
  • הדגשת עצמות לחיים
  • עיצוב קו הלסת
  • טיפול בעצם בולטת ברגל (ולוס וגוס)

על מנת שטיפולי הזרקות של חומצה היאלורונית, חשוב לקבל טיפולים מידי מטפלים מוסמכים ועם חומרי מילוי איכותיים בלי תוספים מיותרים. במכון EL MEDICAL תוכלו ליהנות מטיפולי חומצה היאלורונית עם מיטב החומרים מבית Nauvia Juve'derm, וחברת Stylage המביאים לתוצאות מדהימות בכל טיפול מחדש. 

מלבד החומרים האיכותיים במכון, תקבלו יחס אישי וייעוץ מקצועי שיביאו בדיוק לתוצאות שאתם מייחלים להן. ד"ר אלה לוקיץ' המבצעת טיפולים אסתטיים מתקדמים תוך שילוב של ידע רפואי וקוסמטי מעמיק, תעניק לכם את מיטב הטיפולים בתחום בעזרת חומצה היאלורונית או טיפולים אסתטיים אחרים לבחירתכם. כל החומרים בשימוש במרפאה נושאים תו אישור רפואי עולמי וישראלי, כך שתוך מספר דקות תוכלו להחזיר את השעון לאחור ולהצעיר את עור הפנים שלכם בעשרות שנים.

דילוג לתוכן