הסרת נגעי עור ונקודות חן

עור הפנים והגוף של אנשים רבים מפתחים במהלך השנים נגעים שונים שמשפיעים במידה ניכרת על מראה העור והמרקם שלו. מלבד אותם נגעים, נקודות חן גם מהוות מטרד אסתטי שבעבר ניתן היה להסיר בהליכים כירורגיים בלבד, אך כיום המצב השתנה. באמצעות טיפולי פלזמה חדשניים, ניתן להסיר במהירות נגעי עור ונקודות חן בלי לערב סכינים ולגרום להופעה של צלקות שדורשות טיפול גם הן.

כיצד מתבצעת הסרת נגעים ונקודות חן בפלזמה?

פלזמה היא גז אטמוספרי מיונן הנוצר באמצעות המכשיר החדשני Ultra v plasma כאשר משתמשים בו על נגעים ונקודות חן. המכשיר הייחודי הזה יוצר הבזקים קצרים בטמפרטורה גבוהה, ללא מגע ישיר עם העור, שצורב באופן ממוקד ושטחי את הנגעים ונקודות החן שצריך להסיר.

מלבד הצריבה של הנגעים, הבזק האור גורם גם להתכווצות העור באזור המטופל ולעידוד יצירה של קולגן. חלבון הקולגן תורם להתחדשות העור, כך שיש למכשיר השפעה כפולה: כיווץ הנגעים על היעלמותם והתחדשות העור. 

התכווצות סיבי הקולגן בעור נגרמת כתוצאה מאידוי נוזלים בעור המהווים 92% מהרכבו, ולכן יש למכשיר ה- Ultra v plasmaהשפעה חזקה על נגעים ונקודות חן.

טיפול במכשיר פלזמה Ultra v plasma

בשנים האחרונות ישנם טיפולים קוסמטיים ואסתטיים חדשניים המתבססים על יצירת נזקים זעירים בעור המביאים להתחדשות העור. באמצעות עידוד של יצירת סיבי קולגן ואלסטין חדשים, מכשיר ה- Ultra v plasma תורם להתחדשות העור בצורה מהפכנית ללא צורך בניתוחים או חיתוכים, זעירים ככל שיהיו.

כדי להביא לתוצאות נראות לעין, צריך לבצע מספר טיפולים באמצעות מכשיר הפלזמה שמחמם את האוויר בין ה- Ultra v plasma לנגע בעור באופן מדויק מאי פעם. כדי לקבל טיפול איכותי המביא לתוצאות משמעותיות, חשוב לפנות אל מכון אסתטיקה מורשה עם מטפלים בעלי ניסיון, כמו במכון EL MEDICAL.

במכון שלנו תקבלו ייעוץ ושירות מקצועי בידיה של ד"ר אלה לוקץ' – רופאה במקצועה המבצעת טיפולים אסתטיים מתקדמים באזורים שונים בפנים והגוף. באמצעות מכשיר Ultra v plasma מתקדם, תוכלו להיפטר מאותם נגעים ונקודות חן המשפיעים על מראה העור שלכם וליהנות מעור חלק, מתוח ונטול פגמים ללא ניתוחים וללא כאבים.

דילוג לתוכן