גאמי סמייל

גאמי סמייל הוא כינוי לחיוך שבו עולה השפה העליונה יתר על המידה וחושפת את החניכיים העליונים. תופעה זו נפוצה בקרב נשים פי 2 מאשר בקרב גברים ויכולה לגרום למבוכה רבה עד כדי פגיעה בבטחון העצמי. טיפול בוטוקס פשוט משיג תוצאות מצוינות שמבטלות למעשה את מראה הגאמי סמייל ומייתרות את הצורך בניתוח.

גאמי סמייל הוא חיוך חושף חניכיים באופן לא פרופורציונאלי. במצב זה השפה העליונה נוסקת מעלה באופן וחושפת חניכיים עליונים. הגורמים לגאמי סמייל הם מגוונים, החל משפה עליונה צרה וקצרה, דרך לסת עליונה בולטת או שיניים קצרות וכלה בדלקת חניכיים. בעיית הגאמי סמייל יכולה להוביל לפגיעה בביטחון העצמי, במיוחד כאשר מדובר בנערות צעירות, אך לא פחות מכך גם כאשר הסובלות הן נשים בוגרות שכבר גיבשו את אישיותן.

עד כה הפתרונות לגאמי סמייל התבססו על ניתוחים כירורגיים לפתרון הבעיה, אך כיום באמצעות טיפול לא פולשני קל ופשוט, כל אחת יכולה ליהנות מחיוך זוהר מבלי לחשוף את החניכיים.

מהו הפתרון היעיל לגאמי סמייל?

טיפול זה מבוסס על הזרקת בוטוקס לשריר שאחראי על הרמת השפה העליונה, באופן שמחליש את כוחו של השריר ומונע את עליית השפה העליונה יתר על המידה בזמן חיוך.

האם הטיפול החדש לא הופך את השפה העליונה לרפויה?

הזרקת בוטוקס לשריר המרים את השפה העליונה אינה משפיעה כלל ועיקר על השפה עצמה, אלא על השריר שאחראי על הרמתה, ולכן אין כל השפעה על צורתה של השפה.

את הטיפול ניתן לשלב גם עם הזרקה של חומצה היאלורונית לשפה העליונה בכדי לעבות אותה, באופן שמספק לה כושר כיסוי טוב יותר של אזור החניכיים העליונים.

כל כמה זמן יש לחזור על הטיפול?

תוצאות הטיפול טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס נשמרות למשך 6 חודשים. התוצאה נראית לעין בתוך 3 ימים ומגיעה אל שיאה כעבור שבועיים. בתום 6 חודשים יש להגיע לטיפול הזרקה חוזרת על מנת לשמר את התוצאות.

למי מתאים הטיפול החדש?

טיפול בגאמי סמייל באמצעות הזרקת בוטוקס מתאים לכל מי שמרגיש או מרגישה אי נוחות לעם החיוך שלו או שלה בגין חשיפה מוגזמת של החניכיים העליונים. מדובר בטיפול פשוט ויעיל וללא כאבים.לפיכך, מתאים לנערות צעירות המרגישות נבוכות ממראה החיוך שלהן, עד כדי פגיעה בביטחונן העצמי.

ראוי לציין כי תופעת הגאמי סמייל נפוצה פי 2 בקרב נשים מאשר בקרב גברים, ולכן רוב המטופלים הם בעצם נשים. יחד עם זאת הטיפול משיג תוצאות מצוינות בגברים ונשים כאחד.

 

דילוג לתוכן