בוטוקס EL MEDICAL

טיפולי בוטוקס הפכו להיות מהטיפולים הפופולריים ביותר להחלקת קמטים ברחבי העולם וגם בישראל, ומאז שהם הגיעו לשוק הטיפולים האסתטיים, הם הצעירו את פניהם של מיליוני אנשים. טיפולי בוטוקס מאפשרים לשמור על מראה אור חלק לאורך זמן, וב-EL MEDICAL תוכלו ליהנות מטיפולי בוטוקס איכותיים במגוון אזורים בפנים ובגוף.

אז מה הוא בוטוקס?

בוטוקס הוא חומר ייחודי המכיל חלבונים שהופקו בתנאי מעבדה ועברו תהליכי ניקוי וטיהור. השם בוטוקס הוא שם מסחרי של החלבון "בוטוליניום טוקסין" אשר מחליק קמטים וקמטוטים הנובעים מהבעות פנים, חשיפה לשמש, חשיפה לחומרים מזיקים מהסביבה, ועוד. באמצעות הזרקה של בוטוקס לאזורים נבחרים, ניתן לתת לפנים מראה חלק וצעיר תוך מספר דקות.

באילו אזורים ניתן להזריק בוטוקס?

בוטוקס משמש בעיקר להעלמת קמטי הבעה בולטים וגם עדינים הנוצרים באופן טבעי במהלך השנים. הקמטים האלו בולטים בעיקר בשליש העליון של הפנים ולאורך הזמן, הם רק מעמיקים ונהפכים לבולטים יותר. כאשר מזריקים בוטוקס לאותם אזורי קמטים וקמטוטים, החלבון הייחודי הזה מרפה את השרירים שגורמים לקמטים ובכך "מחליק" את קמטי ההבעה. 

מעבר לכך שבוטוקס מחליק קמטים, הוא גם מסייע בעיכוב יצירת קמטים חדשים כך שיש לו אפקט כפול ומתמשך. את הבוטוקס ניתן להזריק למצח, צידי הפה, צדי העיניים, בין העיניים, בצוואר, בבתי השחי (לטיפול בהזעת יתר)ת ובכל אזור בעצם שבו יש קמטים המשפיעים על מראה הפנים.

האם טיפול בוטוקס הוא בטוח?

התשובה לכך היא כן. הבוטוקס הוא חומר בטוח לשימוש שעבר אישור של ארגון הבריאות העולמי – FDA, וכן אישור של משרד הבריאות בישראל. למרות שבוטוקס הוא בטוח לשימוש, עלולות להיות לו תופעות לוואי, כמו חוסר סימטריה, שיתוק חלקי של שריר הפנים, כאבים ועוד. התופעות האלו נובעות בעיקר מטיפול לא מקצועי, ולכן חשוב לבצע טיפולי בוטוקס במכונים מורשים ועל ידי גורמים מוסמכים.

טיפולי בוטוקס ב-EL MEDICAL

מכון האסתטיקה EL MEDICAL מתמקד בטיפולים אסתטיים וקוסמטיים שמחזירים את השעון אחורה ולהעלים את סימני הזמן שמשפיעים על נשים וגברים כאחד. בטיחות ואיכות הם אבני היסוד במרפאה שלנו, ולכן כל המטופלות והמטופלים מקבלים את מיטב הטיפולים מידי ד"ר אלה לוקיץ' אשר עברה הכשרה מקצועית בתחום הרפואה הכללית וגם האסתטיקה. לאחר השתלמויות וכנסים בפריז, מילאנו, מוסקבה, וערים נוספות, ד"ר לוקיץ' מעניקה טיפולים מקצועיים בתחום האסתטיקה, לרבות טיפולי בוטוקס. 

מלבד טיפולים בידי רופאה מוסכמת, ב-EL MEDICAL תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את מיטב הטיפולים הודות לבוטוקס האיכותי שאנו משתמשים בו בכל טיפול. כדי לגלות האם טיפולי בוטוקס מתאימים לכם, תוכלו לפנות אלינו בכל עת ולקבל ייעוץ מקצועי עבור כל טיפול מהטיפולים המוצעים במרפאה.

דילוג לתוכן