מרופאה אהובה למטפלת אסתטיקה מבוקשת

ד"ר אלה לוקיץ

ד"ר לוקיץ החלה את דרכה המקצועית בתחום הרפואה בגיל 20, כאשר התחילה ללמוד רפואה באוניברסיטה בקייב בשנת 1986. לאחר סיום הלימודים בשנת 1992, ד"ר לוקיץ עלתה לישראל והקדישה את שנותיה הראשונות בישראל לילדיה. לאחר התקופה הזו, ד"ר לוקיץ המשיכה את לימודי הרפואה בישראל והחלה התמחות במחלקה פנימית ו' בבית החולים וולפסון בשנת 2000. לאחר סיום ההתמחות בשנת 2006, ד"ר לוקיץ החלה לעבוד כרופאה בכירה ומומחית ברפואה פנימית בבית החולים וולפסון שבו החלה את דרכה, והחל משנת 2007, ד"ר לוקיץ עובדת בקופת חולים כללית כרופאת משפחה מסורה.

כחלק מהתשוקה שלה לתחום הרפואה והרצון להכיר צדדים נוספים של טיפול בגוף האנושי, ד"ר לוקיץ בחרה לעבור הכשרה מקצועית בטיפולי אסתטיקה בחברת "מדיסון" הנודעת. המומחיות של ד"ר לוקיץ בתחום האסתטיקה המשיכה להתפתח כאשר עברה קורסים והשתלמויות רבים בתחום בחברות בעלות שם, כמו "פרומדיקס", "סטלה מדיקל", בנוסף להשתלמויות יוקרתיות בפריז, מונקו, מוסקבה, מילאנו, וערים נוספות.

כדי לגלות שיטות חדשניות לטיפולי פנים מתקדמים, ד"ר לוקיץ למדה בגיאורגיה תחת פרופ' סולימדזה – ממציא מתיחת פנים בשיטת חוטים "APTOS" –  אחת מהשיטות הפופולריות ביותר לביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח. הודות לידע הנרחב שלה בתחום הרפואה ולימודיה המעמיקים במקצועות האסתטיקה, ד"ר לוקיץ זכתה להעביר סדנאות לרופאים צעירים בשנת 2018 ובכך להעביר את הידע שלה באסתטיקה לדור חדש של מטפלים.

EL MEDICAL AESTHETICS - טיפולים אסתטיים מתקדמים מידי מומחית

מאז שהחלה את הכשרתה המקצועית בתחום האסתטיקה עברו 12 שנים, ובתקופה הזו ד"ר לוקיץ הפכה למומחית מבוקשת לטיפולים אסתטיים, ואין זה סוד מדוע; כל מטופלת ומטופל שעוברים תחת ידיה של ד"ר לוקיץ נהנים מהמיומנות חסרת הפשרות שלה והידע הנרחב שלה בתחום הרפואה.

השילוב בין התמחות רפואית ובין הכשרה מקצועית באסתטיקה הופכת את ד"ר לוקיץ למומחית שמומלץ לפנות אליה עבור טיפולים אסתטיים: כיום ישנם אינספור מטפלים אסתטיים בארץ שלא עברו הכשרה מספקת, מה שמזיק למטופלים שלהם ועלול להותיר אותם עם יותר נזקים מאשר תוצאות חיוביות.

במרפאת EL MEDICAL AESTHETICS אנו שמים דגש לא רק על התוצאות הסופיות, אלא גם על חוויית המטופלים ובריאותם הגופנית. הודות לכך, כל המטופלים והמטופלות במרפאה נהנים מטיפולים אסתטיים יעילים במיוחד המשלבים בין מכשור מתקדם, חומרים איכותיים ובטיחותיים, והמקצועיות חסרת הפשרות של ד"ר לוקיץ.

ככל שעובר הזמן, עורנו "מזדקן" ומראה סימני גיל, כמו ירידה בנפח העור, התמעטות של חומצה היאלרונית, ירידה בשומן, ותסמינים נוספים. בעבר, ניתוחים פולשניים היוו את הדרך היעילה ביותר לטפל בסימני הגיל, אך כיום המצב שונה. הודות לשיטות מתקדמות בתחום האסתטיקה המתבססות על מחקרים, בחינה של הגוף האנושי, ופיתוח של מכשירים להצערת העור, ניתן ליהנות מחידוש של מראה הפנים בלי צורך בהליכים פולשניים.

ד"ר לוקיץ מתמחה במתן טיפולים מתקדמים ונפלאים שמחזירים את השעון אחורה ומקנים לעור את האלסטיות והחיוניות שאובדת לו במהלך השנים. כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר, ד"ר לוקיץ מתייעצת עם המטופלים במרפאה ואף מבקשת לראות תמונות נעורים שלהם כדי להכיר את מבנה פניהם ולדעת כיצד להצעיר את עורם באופן המתאים להם ביותר. ד"ר לוקיץ שמה דגש על הדגשת היופי הטבעי והצערת הפנים בלי לגרום למטופלות להיראות כמו מישהי אחרת.

התוצאות המדהימות מדברות בעד עצמן, והודות לסטנדרטים הבלתי מתפשרים במרפאה, כל המטופלות זוכות לטיפולים עם מיטב המכשירים והחומרים בשוק האסתטיקה, כולל חומרי מילוי על בסיס סידן (דיספורט, רדיאס), וחומרים צמיגיים המקנים גמישות (רסטלין, סטילאז, ג'ובידרם).

מטופלת מרוצה אחת מני רבות היא חגית היימן, 36, פתח תקווה, שהגיעה למרפאה כדי להחזיר את החיוניות לפניה. חגית התלוננה על כך שפניה נראו עייפות, הנפח בשפתיה ירד, ולחייה והעפעפיים שלה החלו לצנוח. באמצעות התאמה אישית של טיפולים, ד"ר לוקיץ החזירה את הנעורים לפניה של חגית תוך שמירה על תווי פניה וקווי המתאר שלה. הטיפולים כללו הזרקות של רדיאס אשר עודד ייצור של קולגן והפך את פניה של חגית לבעלות נפח ובלי סימני גיל ועייפות.

לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר לוקיץ:

דילוג לתוכן